Przegląd Piosenki Religijnej 2019

12 marca 2019 braliśmy udział w Przeglądzie Piosenki Religijnej 2019 „Śpiewaj Panu Ziemio Cała”. Celem spotkania było rozbudzanie zainteresowań muzycznych wśród dzieci i młodzieży, – prezentacja umiejętności wokalnych i instrumentalnych dzieci i młodzieży, – wymiana doświadczeń między uczestnikami, – popularyzacja piosenki religijnej, – rozwijanie poczucia własnej wartości, pewności siebie i umiejętności występów publicznych. Dziewczynki z naszej grupy zaprezentowały się  znakomicie. Gratulujemy!