Microsoft Teams

Szanowni Rodzice,
W związku z planowanym uruchomieniem platformy Microsoft Teams do nauczania zdalnego oraz komunikacji, proszę o pobranie klauzuli informacyjnej, wypełnienie elektroniczne danych (imię i nazwisko oraz adres mailowy), wydrukowanie, podpisanie tyko przez jednego Rodzica/Opiekuna prawnego. Jeżeli oboje Rodzice chcą mieć dostęp do platformy, to muszą wydrukować, podpisać i złożyć dwie oddzielne klauzule.
Wypełnione klauzule proszę wrzucić do skrzynki na listy przy wejściu do administracji.

Załącznik nr 1

Zapisy na wakacje
Informujemy, iż decyzją Prezydenta Miasta Opola, w bieżącym roku szkolnym 2019/2020 wszystkie przedszkola publiczne w okresie wakacyjnym (lipiec, sierpień) będą funkcjonowały i sprawowały opiekę nad dziećmi.
Mamy świadomość, iż obecna sytuacja jest na tyle wyjątkowa, iż konieczne jest dostosowanie pracy przedszkoli do aktualnej rzeczywistości, by mogły one świadczyć opiekę nad dziećmi w tym trudnym dla rodziców powrocie do pracy (czytaj więcej…)