FESTIWAL PIOSENKI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

W piątek 16 listopada w Publicznym Przedszkolu nr 26 w Opolu odbył się Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej ,,Historia w pieśni zamknięta”. Celem konkursu było pielęgnowanie wartości i kształtowanie postaw patriotycznych wśród przedszkolaków oraz rozwijanie  uzdolnień wokalnych dzieci. Naszą grupę reprezentowali: Piotr, Dominik, Ola, Emilka, Gosia i Iga. Zespół zaśpiewał piosenkę „Na Nowej Górze” Utwór został przyjęty z wielkim aplauzem publiczności. Zajęliśmy 2 miejsce! Gratulujemy !